Dětské nákoleníky Playshoes s protiskluzem modré

Barva
modrá

Doporučuji :-)

• , zakoupeno v Pro malé dobrodruhy

• vyzoušela jsem je na rukách a fakt nekloužou :)
    • snad je ocení i vnuk u nás na dlažbě a plovoučce
    • ještě bohužel nedorazil

návleky skutečně pomohou batoleti v chůzi po kolenou na kluzkém povrchu
    nemusí přepnout na tryskovou rychlost v plazení
    výrobek oceňuji a doporučuji
    ostatní návleky sice slibují protiskluz, ale bohužel jsou pouze vypolstrované v oblasti kolen

Barva
modrá

Dětské nákoleníky s protiskluzem je kvělá vychytávka pro ty nejmenší. Neprošoupou se jim punčošky, nebude jim to klouzat, když budou lézt rychlostí blesku :)  Pro prcky od 8-15 měsíců

Materiá: 80% bavlna 17% polyester 3% elastan

Doporučuji :-)

• , zakoupeno v Pro malé dobrodruhy

• vyzoušela jsem je na rukách a fakt nekloužou :)
    • snad je ocení i vnuk u nás na dlažbě a plovoučce
    • ještě bohužel nedorazil